پارس دریا ، گردشگری

  • نویسنده : admin
  • بازدید : [] مشاهده
  • دسته بندی : دسته: گردشی

لینک های مرتبط :

رستوران کامیشا تهران استان تهران تهران

اگر بخواهیم یکی از مناطق خوب تهران را برای صرف یک غذای خوشمزه به شما معرفی کنیم ،میبایست به محله ی اندرزگو اشاره کنیم . مسلما در همه جای تهران رستورانهای بسیار زیاد و متنوعی وجود دارد که شما میتوانید با یک نیش ترمز و یا حتی حین پیاده روی با یک ایست ساده هوس هر نوع غذایی را که کرده باشید ، میل کنید . اما در این بلوار رستوران های بسیار خوبی ساخته شده اند که شما میتوانید برای صرف نهار و یا شام به آنها مراجعه کنید ازمحیطوغذایبسیارخوبیکهدراختیارشماقرار میگیرد ، کمال لذت را ببرید . در ادامه ی مطلب با سیری در ایران همراه باشید ، در این لحظه قصد داریم یک رستوران خوب در این منطقه به شما همراهان عزیز معرفی کنیم
رستوران کامیشا یا همان بلاژیو سابق در دسته رستوران های فست فود فرنگی قرار گرفته است ، محیط آرام و غذاهای لذیذ و با کیفیت آن را به مکانی منحصر به فرد تبدیل کرده است.
وارد رستوران می شویم ، این رستوران از یک دکوراسیون بسیار مدرنی بهره مند شده است ، نور پردازی استفاده شده در آن بسیار آرامش بخش است . حس خوبی را به مراجعه کنندگان انتقال میدهد . در این رستوران از کاناپه های رستورانی بسیار شیک و راحت همچنین صندلی های بسیار زیبایی برای چیدمان فضا استفاده شده است . در رستوران کامیشا یا از مواد اولیه درجه یکی برای تهیه ی غذا استفاده میشود تا کیفیت منحصر به فردی داشته باشند . غذای های رستوران کامیشا همگی خوش طعم و با کیفیت هستند ولی سیری در ایران پیشنهاد می کنه غذای مکزیکیش که طعم سس بسیار لذیذی دارد و حجم غذاش هم خیلی مناسب و خوب می باشد را حتما تست کنید.
محیط رستوران کامیشا بسیار دنج و آرام است که ظرفیت پذیرایی از ۴۰ نفر را دارد .در این رستوران ۱۰ درصد حق سرویس و ۹ درصد مایات بر ارزش افزوده بر صورت حساب شما افزوده میشود .

آدرس : تهران، اندرزگو، ما بین کاوه و قیطریه، خیابان مهر محمدی جنوبی، جنب رستوران باگت
ساعت کاری : همه روزه از ساعت ۱۲ الی ۲۴
تلفن : ۲۲۳۹۹۸۰۳ – ۲۲۳۹۹۸۰۱

رستوران کامیشا تهران

رستوران کامیشا تهران

رستوران کامیشا تهران

رستوران کامیشا تهران

رستوران کامیشا تهران

رستوران کامیشا تهران

رستوران کامیشا تهران

رستوران کامیشا تهران

رستوران کامیشا تهران

رستوران کامیشا تهرانرستوران کامیشا تهران


جاباما
تور

اگر به هر دلیلی مکان مطلب فوق در نقشه درست نمایش داده نشد، قبلاً از شما پوزش می خواهیم.

مشاهده فاصله مکان موردنظر شما تا رستوران کامیشا تهران :دسته بندی :

برچسب ها :