پارس دریا ، گردشگری

  • نویسنده : admin
  • بازدید : [] مشاهده
  • دسته بندی : دسته: گردشی

سیری در ایران شما همراهان عزیز را به منطقه سعادت آباد حوالی میدان کاج به یک رستوران دنج می برد . رستوران کوبه در نبش باغستان واقع شده است، رستوران کوبه با محیط صمیمی و فضای دنج مکانی مناسب برای مهمانی ها و دورهمی های شما میباشد، با منوی متنوع از غذاهای ایرانی و فرنگی و همچنین منوی کافی شاپ و سرویس سنتی شبی بیادماندنی را در کوبه بسازید.

شما می توانید از منوی نوشیدنی ها و غذاهای دریایی خاص این رستوران سفارش خود را تکمیل تر کنید. رستوران کوبه با پذیرایی لوکس با منوی متنوع و کامل ، با ارائه غذاهای با کیفیت بی نظیر و به یاد ماندنی با سرو غذاها در پرس های زیبا و چشم نواز شما را مشتری همیشگی خود می کند.
رستوران کوبه با مدیریت جدید ، بهره مندی از پرسنل دوره دیده و مجرب دارای محیط لوکس و نورپردازی حرفه ای می باشد.
شما می توانید در رستوران لوکس کوبه در زمانی که در رستوران قرار گرفته اید به موسیقی دل نشینی که توسط پیانیست حرفه ای به صورت زنده اجرا می شود گوش فرا دهید و لذت ببرید. موسیقی زنده همه روزه بجز شنبه و یکشنبه پخش می شود.
جای پارک در حوالی این رستوران وجود دارد و جای نگرانی برای پارک خودروی خود نخواهید داشت، شما دوستان عزیز می توانید از وایفای رایگان این رستوران بی نظیر استفاده نمایید و نظرات خود را در سیری در ایران با دوستان خود به اشتراک بگذارید
آدرس : سعادت آباد، بالاتر از میدان کاج، نبش باغستان یکم، پلاک ۱۲
ساعات کاری : همه روزه از ساعت ۱۲ الی ۱۶ و ۱۹ الی ۲۴
تلفن : ۲۲۰۸۰۸۶۲

رستوران کوبه تهران

رستوران کوبه تهران

رستوران کوبه تهران

رستوران کوبه تهران

رستوران کوبه تهران

رستوران کوبه تهران

رستوران کوبه تهران

رستوران کوبه تهران

رستوران کوبه تهرانرستوران کوبه تهران