پارس دریا ، گردشگری

  • نویسنده : admin
  • بازدید : [] مشاهده
  • دسته بندی : دسته: گردشی

هتل بین المللی پارس شیراز توسط آقای اسدالله بخشی در سال ١٣٨١به بهره برداری رسیده است.این هتل یکی از مجلل ترین هتل های جنوب کشور واقع در خیابان کریمخان زند (با فاصله زمانی ۲۰ دقیقه از فرودگاه بین المللی،۴۵ دقیقه تا پرسپولیس،۱۰ دقیقه تا آرامگاه سعدی و مجموعه کریمخانی و ۵ دقیقه تا آرامگاه حافظ) قرار گرفته است.پرسنل کار آزموده و مجرب هتل بین المللی پارس در هر لحظه از شبانه روز در خدمت مهمانان عزیز می باشند تا با بهترین سرویس دهی آرامش را در محیطی آرام فراهم آورند. هتل بین المللی پارس دارای دو برج می باشد.که با برخورداری از ۱۸۸ اتاق از جمله ۲۷ سوئیت و ۲ دستگاه آپارتمان آماده پذیرایی از مهمانان داخلی و خارجی است. کلیه اتاقها ی مدرن هتل دارای تمامی امکانات و سرویس های رفاهی لازم برای اقامت مهمانان عزیز میباشد.

http://www.armansafar.com/pic/229/1.jpg

امكانات هتل هتل پارس شیراز

 
 

http://www.armansafar.com/pic/229/4.jpg

رستوران لوتوس هتل در محیطی بسیار زیبا و در طبقه ۱۳هتل واقع شده که از همه طرف مناظر زیبای شهر شیراز قابل مشاهده است. رستوران گل سرخ نیز در محیطی دیدنی با انواع غذاهای مختلف پذیرای میهمانان هتل است. کافی شاپ پامچال و تریای آبشار در مدت ۲۴ ساعت آماده سرویس دهی می باشد و همچنین هتل به صورت شبانه روزی در خدمت میهمانان گرامی می باشد.

http://www.armansafar.com/pic/229/12.jpg

هتل دارای دو سالن مروارید و زمرد برای انواع سمینارها ، کنفرانسها و مجالس مختلف می باشد و سالن برلیان برای برگزاری میتینگهای مختلف و میهمانی های خصوصی در نظر گرفته شده است . مجموعه استخر ، سوناهای خشک و بخار و جکوزی هتل در نوع خود بی نظیر بوده و در محیطی با طراحی بسیار زیبا ، رویائی و دل انگیز همراه با بوفه و انواع نوشیدنیها و مجهز به وسایل ورزشی وبدنسازی و سالن ماساژ آماده ارائه خدمات به خانمها و آقایان می باشد.

http://www.armansafar.com/pic/229/3.jpg
 

http://www.armansafar.com/pic/229/2.jpg
 

http://www.armansafar.com/pic/229/6.jpg
 

http://www.armansafar.com/pic/229/9.jpg
 

http://www.armansafar.com/pic/229/7.jpg
 

http://www.armansafar.com/pic/229/5.jpg